Sparing - Strzelinianka Strzelin - Stal Brzeg

20. 07. 10
Odsłony: 136

"Skuteczność na plus , straty bramek na minus ". Tak podsumował mecz trener Strzelinianki. Doświadczenia, spryt

i warunki fizyczne takie wartości królowały w środowym sparingu Strzelinianki. Zapraszam na krótką relację z meczu .

Pierwsza połowa obfitowała w ataki drużyny gospodarzy. Trzy z nich zakończyły się trafieniami do bramki. Goście mieli kilka okazji, ale do przerwy nie udało im się zdobyć żadnego gola . Na wyróżnienie zasługuje Sebastian Wojtala, który zachował czyste konto broniąc kilka dobrych strzałów.

Po przerwie zawodnicy ze Strzelina szybko zdobyli kilka goli , nakręcając licznik do 7 trafień. Ale... cytat trenera nie wziął się z popularnej czapy. Gracze Strzelinianki  zapomnieli, że mecz trwa 90 minut ????.
Podczas ostatnich 10 minut  meczu, młodzi adepci futbolu z Brzegu, zdołali zdobyć 3 gole . Gospodarze odpowiedzieli jednym golem. A mecz zakończył się hokejowym wynikiem - 8:3.

Kolejny mecz kontrolny, tym razem zakończony zwycięstwem Strzelinianki ✌️. Ekipa juniorów starszych zderzyła się z drużyną seniorów. Mimo różnicy wieku juniorzy postawili trudne warunki do gry graczom Strzelinianki. Życzymy powodzenia młodym piłkarzom ???? ze Stali Brzeg!

KS "Strzelinianka Strzelin" 8:3 Stal Brzeg (juniorzy starsi)