Wygrana!!!

20. 10. 13
Odsłony: 77

Pierwsze punkty w okręgówce ‼️Zagraliśmy konsekwentnie i mimo lekkiej przewagi przeciwnika potrafiliśmy zdobyć,

pierwszy w tym sezonie, komplet punktów 👏
W sobotę, na własnym stadionie, podejmowaliśmy drużynę z Międzyborza. Pierwsza połowa upłynęła bez sportowych emocji. Obie drużyny miały po jednej sytuacji do strzelania gola, ale do przerwy na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Eliasz Augustyn wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Na szczęście nie było powtórki z poprzednich meczów i nie straciliśmy szybko bramki. Stało się to dopiero około 10 minut przed końcem spotkania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Konrad Wojewoda zachował się jak rasowy napastnik i ustalił wynik meczu na 2:1.

🏟️ KS Strzelinianka Strzelin 2️⃣ : 1️⃣ KS Zenit Międzybórz