Drukuj

Wygrana!!!

20. 10. 13
Odsłony: 116

Pierwsze punkty w okręgówce ‼️Zagraliśmy konsekwentnie i mimo lekkiej przewagi przeciwnika potrafiliśmy zdobyć,

 
  pierwszy w tym sezonie, komplet punktów 👏 
W sobotę, na własnym stadionie, podejmowaliśmy drużynę z Międzyborza. Pierwsza połowa upłynęła bez sportowych emocji. Obie drużyny miały po jednej sytuacji do strzelania gola, ale do przerwy na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Eliasz Augustyn wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Na szczęście nie było powtórki z poprzednich meczów i nie straciliśmy szybko bramki. Stało się to dopiero około 10 minut przed końcem spotkania. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Konrad Wojewoda zachował się jak rasowy napastnik i ustalił wynik meczu na 2:1.
 
🏟️ KS Strzelinianka Strzelin 2️⃣ : 1️⃣ KS Zenit Międzybórz
⚽ Eliasz Augustyn.
⚽ Konrad Wojewoda.
 
Skład:Sebastian Wojtala - Rafał Mikła, Eliasz Augustyn, Krzysztof Rogan, Wojtek Wnuczek - Miłosz Korzyński, Jarosław Wróblewski, Dawid Dochniak, Dawid Onyszkiewicz, Dawid Ostrowski (Igor Porański), Konrad Wojewoda.
 
🏟️KS Strzelinianka Strzelin II 0️⃣ : 3️⃣ KS Świteź Wiązów
 
Nasza druga drużyna niestety nie sprostała drużynie z Wiązowa. Nie przyjmujemy się i walczymy o kolejne punkty w lidze 💪.
 
Skład: Jakub Stępień, Damian Kuriata, Krzysztof Będkowski, Krzysiek Bernacki, Szymon Jóźwiak, Konrad Burek (Mateusz Michułka), Kacper Chytry, Kacper Michułka, Eryk Wróblewski(Gracjan Kawończyk), Rafał Leoszkiewicz (Dominik Russ), Jakub Pawlak.
 
 "KS Strzelinianka Strzelin"